Milí tvořílci, vzhledem k aktuální krizové situaci nemůžeme přijímat platby na dobírku. FUNGUJEME STÁLE. Aktuální doba doručení: Zásilkovna - druhý den u vás, ostatní dopravci - 2 pracovní dny. OPATRUJTE SE.

ŠKOLNÍ POTŘEBY A POMŮCKY

V kategorii Školní potřeby a pomůcky najdete základní výbavu pro každého školáčka jako jsou sešity, čtvrtky, barevné papíry, výtvarné potřeby, nůžky a lepidla.

Určitě také nakoukněte do kategorie Kreslení a malování, kde se předvádějí různé sady pastelek a fixů a soupeří o váš obdiv s vodovými, temperovými a akrylovými barvami. Trošku se jim do toho snaží míchat i štětce a ořezávátka, zato gumy to už rovnou vzdaly.

Další druhy papírů s motivem, krepové a vlnité papíry máme připravené v sekci Kreativní papíry. V kategorii Nůžky, řezáky, děrovačky naleznete ozdobné děrovačky, dětské nůžky i nůžky pro leváky. A pokud si chcete vést deníček, podívejte se sem - tady objevíte krásné poznámkové bloky z edice Duhová kočka. Školní desky a sešity si také můžete ozdobit samolepkami, aby se vám na ně lépe koukalo.

Po škole je třeba i odpočívat a nejlépe nějakým kreativním tvořením. Navštivte proto sekci Kreativní sady a určitě také nezapomeňte na naše Návody na tvoření.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 3 - 121 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 121 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde