Milí tvořílci, vzhledem k aktuální krizové situaci nemůžeme přijímat platby na dobírku. FUNGUJEME STÁLE. Aktuální doba doručení: Zásilkovna - druhý den u vás, ostatní dopravci - 2 pracovní dny. OPATRUJTE SE.

LÉTO A PRÁZDNINY

Léto v roce 2020 začíná přesně 20. června ve 23:43 hodin.

Léto je ve znamení prázdnin, dovolené, cestování a výletů. A to nám nabízí spoustu nápadů na tvorbu různých prázdninových deníků a zápisků cest. Na ty jistě využijeme papíry s motivem, budou se nám hodit i ozdobné děrovačky, nůžky, washi pásky a razítka.

Z výletů a cest nám zůstanou krásné vzpomínky a také fotky, pro které si můžeme vyrobit speciální rámečky třeba ze zažehlovacích korálků. Další rámečky vyrobíme z tvrdého kartonu a ozdobíme mušličkami, pískem, peříčky, bambulkami, dřevěnými doplňky a drobnými kamínky. Velmi nám při tom pomůže tavná pistole.

Nesmíme zapomenout na okenní dekorace, které si sami nakreslíme barvami na sklo anebo použijeme hotové šablony pro barvy na sklo.

Létu sluší studené a jemné barvy jako jsou bleděmodrá, tyrkysová, šedá, světle zelená, malinová, fialová, šeříková, růžová, béžová, pudrová a světle žlutá.

 

Stránka 1 z 3 - 99 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 99 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde