Milí zákazníci, z důvodu nemoci nebudeme do 31.10. vyřizovat žádné objednávky. Všechny Vaše objednávky začneme odesílat od 1.11. Děkujeme za pochopení. Váš Mydlifík.

VALENTÝN

Den svatého Valentýna neboli svátek všech zamilovaných slavíme 14. února.

Valentýn je pro nás tvořílky krásnou příležitostí k výrobě různých přáníček, dárečků a zamilovaných dekorací. Ale jaký dárek k Valentýnu udělá největší radost? Určitě ten, který je ručně vyráběný a tvořený s láskou.

Nejčastěji tvoříme různá přání k Valentýnu. Zamilované kartičky snadno vyrobíme z papírů s motivem, budou se nám hodit i ozdobné děrovačky, nůžky, washi pásky a razítka. origami papírů můžeme složit srdce, obálky, krabičky a květiny. Drobné dárečky schováme do krabiček, které ozdobíme filcem, samolepkami a drobnými kamínky.

Krásně také vypadají valentýnské dekorace pokoje. Třeba květiny poskládané z hedvábného papíru v růžové a červené barvě působí vzdušně a romanticky. Jako dárek k Valentýnu můžeme darovat i zápich na špejli anebo věnec. Základem pro jejich výrobu budou tvary z polystyrenu, které polepíme sisalem, peříčky, bambulkami, stužkami, dřevěnými doplňky. Velmi nám při tom pomůže tavná pistole.

Nesmíme zapomenout na okenní dekorace, které nakreslíme na šablony barvami na sklo. Krásným dárkem je srdíčková krabička ze zažehlovacích korálků, návod na ni najdeš tady.

Svatý Valentýn v roce 2021 připadá na neděli 14. února.

 
9
42519425
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 3 - 92 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 92 položek celkem