Folia - Max Bringmann

Webová stránka značky: Folia - Max Bringmann
 

Německá značka folia - Max Bringmann® byla uvedena na trh v roce 1965 jako malý rodinný podnik o 3 lidech. Firma původně začala vyrábět hliníkové fólie pro řemeslný trh. V průběhu let se Max Bringmann stal lídrem na trhu v Evropě a nyní je to mezinárodní společnost s přibližně 200 zaměstnanci, která dodává zboží zákazníkům po celém světě.

Filozofie folia®

Čtyři věci, ve které věříme:

Tvoření je kreativní. Tvoření je zábava. Tvoření tě dělá šťastným. Tvoření je individuální.

Naše společnost se těmito jednoduchými principy řídí již od roku 1965. Právě to nás motivuje každý den, když se snažíme vytvářet produkty, které vám poskytnou potěšení a to potěšení bez ohledu na váš věk.

Certifikovaná kvalita, bezpečnost a udržitelnost

Naše portfolio produktů zahrnuje kreativní potřeby, průhledné obaly, kancelářské a výtvarné potřeby a barvy. S velkým výběrem produktů nabízíme milovníkům tvoření nekonečný tvůrčí ráj se vším, co by mohli potřebovat. Dbáme na to, abyste dostali pouze produkty té nejvyšší kvality a mohli si užít nekonečné hodiny kreativní zábavy s přáteli a rodinou. Naše výrobky jsou certifikovány podle mezinárodních standardů a provádíme pravidelné testování kvality a složení.

Naše certifikáty:

Od roku 2006 máme Osvědčený certifikát LGA - to je zkratka pro testovanou a monitorovanou bezpečnost produktu a definovanou kvalitu. LGA je předním testovacím orgánem pro testování hraček v Evropě a spolu s mateřskou společností TÜV Rheinland patří mezi největší a nejuznávanější zkušební a certifikační organizace na světě.

Certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) pro životní prostředí a rozvoj. Podporuje zlepšení globálního lesního hospodářství. Aby mohly být papíry certifikované FSC® uváděny na trh, musí být společnost v celém zpracovatelském řetězci dřeva certifikovány, od lesa až po hotový produkt. Výrobky s označením FSC® aktivně přispívají k udržitelnému hospodaření s lesy po celém světě.

Modrý anděl je jedním z prvních a nejstarších ekologických ocenění na světě. Symbol mohou používat pouze značky, které prošly přísným certifikačním procesem, ve kterém jsou testována specifická environmentální kritéria. Naše papírové výrobky s pečetí Blue Angel jsou vyráběny z recyklovaného papíru. To chrání lesy, snižuje emise skleníkových plynů, snižuje spotřebu vody a snižuje znečištění odpadních vod. Výrobky také splňují klíčová zákonná ustanovení o kontaminujících látkách, a proto jsou klasifikovány jako bezpečné.

Náš papír s certifikací PEFC pochází z ekologicky, ekonomicky a sociálně udržitelných lesů a recyklovaných materiálů. Jinými slovy, stromy nejsou odstraňovány rychleji, než mohou vyrůst – pokácené oblasti jsou znovu vysazeny a lesy zůstávají bezpečným místem pro rostliny a zvířata. Dřevo, které používáme, pochází z legálních zdrojů. Na veškeré práce v lesnictví se vztahují přísné zdravotní a bezpečnostní normy. Práva lidí, jejichž živobytí závisí na lese (např. zemědělci a domorodé skupiny v Jižní Americe), jsou rovněž respektována a chráněnaPEFC má více než 240 milionů hektarů certifikovaného lesa po celém světě a je největší nezávislou organizací pro udržitelné lesní hospodářství na světě.

BSCI  (Business Social Compliance Initiative) – Odpovědnost za spravedlivou výrobu a pracovní podmínky. Deklarovaným cílem BSCI je podporovat vytváření sociálně přijatelných výrobních podmínek ve společnostech. Pomocí nástroje auditu BSCI přijímáme viditelné a ověřitelné kroky k zajištění spravedlivých pracovních podmínek, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v našich dodavatelských zemích, čímž získáváme důvěru nejen zákazníků a spotřebitelů, ale také obchodních partnerů a jejich zaměstnanců. 

Od roku 2019 je Max Bringmann certifikována v souladu s DIN EN ISO 9001: 2015. Certifikace je dalším důležitým stavebním kamenem k dosažení ještě vyšší kvality, bezpečnosti, transparentnosti a spokojenosti zákazníků. Tímto krokem se ubíráme cestou, kterou jsme již řadu let vyvíjeli, protože naším cílem je neustále zlepšovat kvalitu našich výrobků, postupy a interní procesy.

Oficiální stránky výrobce najdete tady: https://www.folia.de/. Za návštěvu také stojí blog firmy, kde najdete spoustu kreativních návodů na tvoření: https://blog.folia.de/

Folia_Logo

2
62912629

Stránka 1 z 11 - 462 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 11 - 462 položek celkem