Melissa & Doug

Webová stránka značky: Melissa & Doug
 

Americká značka Melissa & Doug vznikla přibližně před třiceti lety ve státě Connecticut. Vytvořili ji dva pedagogové a manželé Melissa a Doug, kteří chtěli přivést na trh smysluplné hračky. Hračky, které nejen rozvíjí dětskou motoriku a fantazii, ale celkově pozitivně působí na rozvoj dítěte již od útlého věku. Proto mezi těmito produkty nikdy nenajdete licence a vždy si můžete být jisti vysokou kvalitou hraček, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, především ze dřeva.

Dnes patří Melissa & Doug mezi 15 největších výrobců hraček na celém světě. Nabízí přes 2000 produktů pro děti od 2 do 12 let. Jejich široká nabídka sahá od úžasných dřevěných hraček, puzzlí, přes panenky, plyšové hračky, ozvučené hračky až po různé vzdělávací aktivity.

Bezpečnost především

Všechny hračky jsou důkladně testovány a splňují nejpřísnější normy a další mezinárodní bezpečnostní předpisy. Speciální důraz při testování je kladen na nátěrové hmoty. Je zaručeno, že neobsahují nebezpečné těžké kovy a ftaláty. Všechny produkty jsou testovány nezávislými agenturami. Laboratoře, které hračky testují, jsou celosvětově uznávány jako odborníci ve svém oboru.

Pokud jde o testování a bezpečnost, ve firmě jdou ještě dál: jakmile vyrobí nějaký nový produkt, musí nejprve projít programem „testováno dětmi“, aby mohli všechny výrobky opravdu dobře zkontrolovat společně s dětmi.

Od prvního dne, kdy firma vnikla, jsou hračky opatřeny podpisem zakladatelů, Melissa & Doug. Firma tím dává najevo, že kvalitu hraček bere opravdu vážně.

Proto bez obav můžete důvěřovat produktům Melissa and Doug, které si přinášíte k vám domů. Za dostupnou cenu získáte pro vaše děti kvalitní a lákavé hračky, které jsou navíc dětmi velmi oblíbené.

Oficiální stránky firmy najdete tady: https://www.melissaanddoug.com/. Tady se také dozvíte více informací.

M&D

179
5291179529

Stránka 1 z 2 - 56 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 56 položek celkem