PODZIM a HALLOWEEN

Podzim v roce 2024 začíná přesně 22. září ve 14:44 hodin.

Pro nás tvořílky je to nádherné období, protože si z procházek po okolí můžeme domů přinést spoustu přírodních materiálů na podzimní tvoření.  Na výrobu podzimních dekorací se nám budou hodit šišky, různě barevné a tvarované listy, šípky, malé i velké dýně, jeřabiny, žaludy, kaštany, větvičky atd.

Na podzimní výtvarné nápady určitě využijeme tavnou pistoli. Ta se nám bude hodit při výrobě podzimního věnce na dveře, ale i při výrobě dalších podzimních dekorací. Základem pro jejich výrobu budou tvary z polystyrenu, které polepíme sisalem, peříčky, bambulkami, stužkami, dřevěnými doplňky a doplníme přírodním materiálem.

Krásnou podzimní výzdobu z papíru snadno vyrobíme z papírů s motivem, budou se nám hodit i ozdobné děrovačky, nůžky, washi pásky a razítka.

31.10. se navíc slaví Halloween, což nám nabízí spoustu dalších nápadů na halloween dekorace a masky. Z origami papírů můžeme složit halloweenské dýně, strašidýlka a netopýry a také krabičky na dobrůtky. Nebo můžeme použít již hotové krabičky, které ozdobíme filcem, samolepkami a drobnými kamínky.

Nesmíme zapomenout na okenní dekorace, které si sami nakreslíme barvami na sklo anebo použijeme hotové šablony pro barvy na sklo.

Barvy podzimu jsou žlutá, oranžová, červená, zelená a hnědá. 

 
15
799115799
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 3 - 133 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 133 položek celkem