Milí tvořílci, vzhledem k aktuální krizové situaci nemůžeme přijímat platby na dobírku. FUNGUJEME STÁLE. Aktuální doba doručení: Zásilkovna - druhý den u vás, ostatní dopravci - 2 pracovní dny. OPATRUJTE SE.

Polystyren

V naší nabídce polystyrenu najdete polystyrenové koule různých velikosti, polystyrenové věnce a vejce a také polystyrenová srdce a další polystyrenové výlisky. Polotovary z polystyrenu jsou ideální pro další dekorování. Polystyrenové výlisky se dají barvit, polepovat, hodí se na aranžování, vpichování a drátování.

Nabídku postupně rozšiřujeme i o dílky z buničiny. Buničina je nejčastější materiál používaný na výrobu papíru, jedná se vlastně o slisovaný papír do různých tvarů. Buničinu můžeme snadno lepit lepidlem na papír a malovat třeba temperami nebo fixami. Protože je buničina papír, můžeme ji snadno rozmáčet. Proto ji naopak nemůžeme malovat třeba vodovkami!

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde