Vlastní popisky a fotky produktů

Vlastní popisky a fotky produktů

Jistě jste si všimli, že většina e-shopů má u zboží stejné popisky a fotky. Je to dáno tím, že obchody přebírají fotky a popisky od dodavatelů a více se zbožím nezabývají. Bohužel se tak často stává, že pokud poskytne chybný popis nebo fotku dodavatel, mají ji špatně i obchodníci.

My moc dobře víme, jak jsou velká kvalitní fotka a podrobný popisek pro naše zákazníky důležité. Chceme, abyste byli o svém nákupu 100% přesvědčení a věděli jste, že nekupujete zajíce v pytli. Chceme, abyste si zboží mohli co nejlépe prohlédnout, když už si ho před nákupem nemůžete osahat.

A proto si u nás na fotkách a popiscích dáváme velmi záležet. Každou věc vezmeme do ruky a popíšeme ji, tak jak ji vidíme. Většinu zboží navíc sami používáme, tak s ním máme osobní zkušenosti.

Stejné je to i u fotek. Každý produkt fotíme s pravítkem – pro vaši představu o skutečné velikosti. A snažíme se zboží fotit i z jiných pohledů než dodavatel. Naše vlastní fotky poznáte podle tohoto symbolu: Vlastni foto

Všechny popisky jsou naše originální. Pokud se vám tedy stane, že nějaký náš popisek uvidíte na jiném shopu, můžete si být jistí, že ho tento obchod ukradl u nás. Ano i na popisky totiž platí autorské právo. Pokud nám o takovém podvodníkovi dáte vědět, odměna vás nemine.