Ahoj tvořílci, jedeme stále a těšíme se na vaše objednávky. Doba doručení: Zásilkovna do druhého dne u vás, ostatní do 2-3 pracovních dnů. Opatrujte se, váš Mydlifík.

VÁNOCE

Advent a Vánoce patří k nejkrásnějším obdobím roku a nám tvořílkům nabízejí mnoho příležitostí k vánočnímu tvoření. Nejčastěji vyrábíme vánoční dekorace a adventní věnce. Základem pro jejich výrobu budou tvary z polystyrenu, na které připevníme větvičky a ozdobíme sisalem, peříčky, bambulkami, stužkami, dřevěnými doplňky a přírodním materiálem. Velmi nám při tom pomůže tavná pistole.
Adventní kalendář můžete vyrobit třeba z roliček od toaletního papíru podle našeho návodu anebo si můžete vybrat z naší pestré nabídky už hotových adventních kalendářů.
Krásné vánoční ozdoby vyrobíme z barevných papírů anebo zažehlovacích korálků. Z origami papírů můžeme složit krabičky na cukroví nebo drobné dárečky. Také můžeme použít již hotové krabičky, které ozdobíme filcem a drobnými kamínky.
Originální vánoční přání a přáníčka k Novému roku snadno vyrobíme z papírů s motivem, budou se nám hodit i ozdobné děrovačky, nůžky, washi pásky a razítka.
Také nesmíme zapomenout na okenní dekorace, které si nakreslíme barvami na sklo anebo použijeme už hotové šablony pro barvy na sklo.

První adventní neděle letos začíná 29.11.2020, Ježíšek k nám přijde ve čtvrtek 24.12.2020.

 
8
1249181249
Značky
 
 

Stránka 1 z 4 - 142 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 142 položek celkem