VÁNOCE

Vánoce patří k nejhezčím svátkům celého roku.

Děti se nemůžou dočkat, až přijde Ježíšek a chtěly by ho nejradši hned zítra. Čím více se Štědrý den blíží, tím více stoupá frekvence všetečných dotazů typu: „A nemůže na nás Ježíšek zapomenout? A přijde nejdřív k nám anebo Péťovi ze školky? A donese mi to (šíleně drahý, naprosto zbytečný, navíc těžko sehnatelný) ….. ?“ zde doplň, co u vás právě frčí. S dovětkem: „Já doufám, že jo, protože si už dva dny uklízím v pokojíčku!“

I my dospěláci chceme mít krásně naklizeno - což samo o sobě s dětmi moc nejde.

Chceme upéct aspoň 25 druhů cukroví. Nakonec jsme šťastné, že zvládneme druhů 12 (včetně těch 6-ti, co nám přinesla babička). A ve finále stejně zjistíme, že mizí jenom linecký a vosí úly.

Letos chceme vyzkoušet úplně novou výzdobu a nemůžeme se dočkat, až konečně začneme tvořit. Na tvoření přes den není čas, tak to doháníme po nocích. Jenže najednou zjišťujeme, že to není taková brnkačka, jak jsme si představovali. Naopak je to fakt piplačka a my už se těšíme, až to bude konečně hotové.

Letos začíná první adventní neděle až 2.12.2018, do Vánoc pak máme ještě 22 dní (a nocí).

Dovětek 23.12.:

Takže uklizeno jakž takž je (aspoň dneska), cukroví máme letos o dva druhy více než loni (díky babičko!), dárky jsou nakoupené a zabalené (ale nevím, kam jsem je poschovávala), výzdoba se všem ohromně líbí! (nejvíc dětem, takže je pravděpodobné, že se Štědrého večera nedožije)

vanoce, vanocni tvoreni

 
7
39917399
Značky
 
 

Stránka 1 z 3 - 110 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 110 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde