VÁNOCE

Advent a Vánoce patří k nejkrásnějším obdobím roku a nám tvořílkům nabízejí mnoho příležitostí k vánočnímu tvoření. Nejčastěji vyrábíme vánoční dekorace a adventní věnce. Základem pro jejich výrobu budou tvary z polystyrenu, na které připevníme větvičky a ozdobíme sisalem, peříčky, bambulkami, stužkami, dřevěnými doplňky a přírodním materiálem. Velmi nám při tom pomůže tavná pistole.

Adventní kalendář můžete vyrobit třeba z roliček od toaletního papíru podle našeho návodu anebo si můžete vybrat z naší pestré nabídky už hotových adventních kalendářů.

Krásné vánoční ozdoby vyrobíme z barevných papírů anebo zažehlovacích korálků. Z origami papírů můžeme složit krabičky na cukroví nebo drobné dárečky. Také můžeme použít již hotové krabičky, které ozdobíme filcem a drobnými kamínky.

Originální vánoční přání a přáníčka k Novému roku snadno vyrobíme z papírů s motivem, budou se nám hodit i ozdobné děrovačky, nůžky, washi pásky a razítka.
Také nesmíme zapomenout na okenní dekorace, které si nakreslíme barvami na sklo anebo použijeme už hotové šablony pro barvy na sklo.

První adventní neděle letos začíná 1.12.2024, Ježíšek k nám přijde v úterý 24.12.2024.

 
3
79913799
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 4 - 170 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 170 položek celkem