Milí tvořílci, vzhledem k aktuální krizové situaci nemůžeme přijímat platby na dobírku. FUNGUJEME STÁLE. Aktuální doba doručení: Zásilkovna - druhý den u vás, ostatní dopravci - 2 pracovní dny. OPATRUJTE SE.

Kreativní papíry

U nás najdete velký výběr různých druhů papírů. Barevné papíry, které máme v různých barevných kombinacích, rozměrech a gramážích. Ty jsou skvělé pro vyrábění z papíru. Hedvábný papír se hodí nejen pro výrobu pomponů. Krepový papír nabízíme ve spoustě barev. Tvoření z krepového papíru je zábava pro děti i dospělé. V kategorii Papíry s motivem najdete bloky barevně sladěných papírů, ale i tématické papíry s různými potisky. V poslední kategorii máme speciální papíry. Tady najdete rýžový papír vhodný na decoupage, jemné papíry sisalové a vlnité papíry. Pro origami papír, který je vhodný na skládání papíru, máme vlastní kategorii tady.

Nevíte, jakou gramáž papíru si máte vybrat? A na co se ten papír nejvíce hodí? Bude vám stačit papír s malou gramáží anebo potřebujete gramáž vyšší?

Rádi vám poradíme v našem článku tady.

 

Stránka 1 z 3 - 98 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 98 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde