Ahoj tvořílci, Mydlifík se válí u vody a klíče od skladu si vzal s sebou. Všechny Vaše objednávky vyřídíme až v pondělí 23.7. Děkujeme za pochopení, Váš Mydlifík a spol.

Kreativní papíry

U nás najdeš velký výběr různých druhů papírů. Barevné papíry, které máme v různých barevných kombinacích, rozměrech a gramážích. Ty jsou skvělé pro vyrábění z papíru. Hedvábný papír se hodí nejen pro výrobu pomponů. Krepový papír nabízíme ve spoustě barev. Tvoření z krepového papíru je zábava pro děti i dospělé. V kategorii Papíry s motivem najdeš bloky barevně sladěných papírů, ale i tématické papíry s různými potisky. V poslední kategorii máme speciální papíry. Tady najdeš rýžový papír vhodný na decoupage, jemné papíry sisalové a vlnité papíry. Pro Origami papír, který je vhodný na skládání papíru, máme vlastní kategorii tady.

Nevíš, jakou gramáž papíru si máš vybrat? A na co se ten papír nejvíce hodí? Bude ti stačit papír s malou gramáží anebo potřebuješ gramáž vyšší?

Rádi ti poradíme v našem článku tady.

 

Nejprodávanější

9
57919579
Značky
Gramáž

Stránka 1 z 3 - 96 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 96 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde