Milí tvořílci, vzhledem k aktuální krizové situaci nemůžeme přijímat platby na dobírku. FUNGUJEME STÁLE. Aktuální doba doručení: Zásilkovna - druhý den u vás, ostatní dopravci - 2 pracovní dny. OPATRUJTE SE.

Jak balíme Vaše balíčky

Jak balíme vaše balíčky

V ceně poštovného máme zahrnuto dopravné i balné. Na balení si dáváme záležet a vše balíme tak, aby k vám zboží přišlo v pořádku a nemohlo se cestou nijak poničit. Vaše balíčky balíme s velkou péčí výhradně do nových krabic, menší balíčky do bublinkových obálek. Jako výstelku používáme papír, takže se nemusíte obávat, že se na vás vysype hromada různého šrotu nebo jiného nepořádku.

Dbáme na kvalitu a snažíme se, aby váš zabalený balíček už na první dojem vypadal hezky. Všechny balíčky ještě oblékáme do černé fólie. Ta balíčky ochrání jednak před nepřízní počasí (přeci jen posíláme hodně papírenského zboží) a také jsou tak balíčky lépe chráněné před případným vykradením po cestě. Všechny balíčky od nás odchází v perfektním a neporušeném obalu.

Jak balime vase baliky

Jak balime vase baliky

Vy si za kvalitu platíte, a proto u nás máte prvotřídní servis

Jakmile vyšleme váš balíček na cestu, pošleme vám jeho číslo a odkaz na on-line sledování, abyste ho mohli lépe očekávat a vyhlížet. Průběh doručení vašeho balíčku pravidelně kontrolujeme. Pokud zůstává balíček někde po cestě viset, snažíme se zjistit, co se děje.

Chyba se může stát, nikdo není neomylný, ale vy si za kvalitu doručení platíte, a proto máte nárok na prvotřídní servis. Pokud byste tedy s doručením zboží nebyli jakkoli spokojeni (ať už vinou přepravce anebo z naší strany), prosím, dejte nám o tom vědět. Můžete nám napsat (mydlifik@mydlifik.cz) anebo zavolat (727 954 763). My se budeme snažit problém co nejrychleji vyřešit a vám obratem zašleme jako omluvu malý dárek.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde