Washi pásky

Washi pásky byly poprvé vytvořeny v Japonsku skupinkou umělců. Odtud pochází i jejich název, protože washi znamená japonsky papír. Klasické washi pásky jsou vyrobené z rýžového papíru, ale k jejich výrobě se používá i další materiál - například bambus, pšenice, konopí. 

Washi jsou dekorační samolepící pásky a skvěle se hodí pro každé kreativní tvoření. Mezi jejich přednosti patří snadná manipulace, proto jsou vhodné také pro děti. Pásku lze snadno trhat i bez použití nůžek, stříhat, řezat... Lepí se bez použití lepidla a drží na téměř jakémkoliv povrchu. Pásky se dají znovu snadno odlepit a můžeme na ně i psát. Mají matný, hladký povrch a jsou částečně transparentní.

Washi pásky ocení nejen milovníci scrapbooku a postcrossingu, ale i další kreativní tvořílci. Jsou vhodné ke zdobení přáníček, dárků, k dekorování různých předmětů jako jsou rámečky, vázičky, skleničky, zápisníky, fotoalba, šanony, různé domácí předměty. Hodí se i k oživení nábytku. Ale také se s nimi dají lepit třeba fotografie na zeď.

Pásky jsou vyráběny v různých šířkách, barvách, vzorech a je jich nepřeberné množství.

 
44
450144450
Značky
 
Délka
Šířka

Stránka 1 z 2 - 50 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 50 položek celkem