PlayMais

Webová stránka značky: PlayMais
 

Playmais - vyrábíme hračky pro děti


To, co nás zavazuje, je udržitelnost. Naše vlastní bioplynová stanice vyrábí energii, která šetří klima a je šetrná k životnímu prostředí. Naše kukuřice se pěstuje pomocí přísně kontrolovaných pěstitelských metod. Celý výrobní řetězec sídlí v Německu. Jsme tak schopni zaručit spravedlivé pracovní podmínky a krátké výrobní trasy.

Naše značka vznikla v roce 2000 a vyrábíme originální sady PlayMais. Jedná se o krabice plné kreativity, které umožňují popustit uzdu fantazii, nebo vzrušující sady pro vytvoření kompletních světů PlayMais.

PlayMais je úžasná stavebnice, jednotlivé dílky se k sobě lepí kapkou vody. Dílky můžeme snadno tvarovat, krájet a slepovat k sobě. Je vhodná pro děti už od 3 let.

Naše ekologická stavebnice je vyrobena z kukuřičného škrobu. Stavebnice je zdravotně nezávadná, kukuřice je z kontrolovaného zemědělství a je obarvená bezpečnými potravinářskými barvivy. Bez umělých přísad je 100% biologicky odbouratelná.

Tvoření s PlayMais děti velmi baví a zároveň u nich nenásilně rozvíjí zručnost, motorické schopnosti, představivost a fantazii.

Naše sady pro tvoření byly oceněny prestižní pečetí "spiel gut" pro hračky s mimořádně vysokou pedagogickou hodnotou. Dále ocenění "Independent Toy Award" a také "German Brand Award 2019" v kategoriích "Vynikající značka v kategorii Děti a hračky" a "Udržitelná značka roku".PlayMais_Logo

90
309190309

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem