Návody

Návody na tvoření budou postupně přibývat. Pokud chceš více inspirace, podívej se na náš Facebook :-)

Dárek pro paní učitelku na rozloučenou - stojánek na tužky z voskovek

Vyrob s námi dáreček pro oblíbenou paní učitelku na rozloučenou.

Stojánek je vyrobený z plechovky od kukuřice, kterou jsme polepili voskovkami. Hotový stojánek můžeš ozdobit dle vlastní fantazie a naplnit nějakými dobrůtkami. A až dobroty dojdou, může dáreček sloužit třeba jako stojánek na tužky :-)

Závěsný kolotoč malovaný barvami na sklo

Vyrob si s námi krásnou dekoraci do dětského pokoje - závěsný kolotoč.

Kolotoč je vytvořený z plastových šablonek, které jsme namalovali barvami na sklo. S malováním nám rádi pomohou děti, které si sami vyberou barvičky a o to více si tuto dekoraci zamilují. Samotné šablonky se dají nalepit i na okno.

Jak složit origami košíček

Slož si s námi krásnou papírovou skládačku - košík.

Košíček určitě udělá radost jako originální krabička na dárek, ale skvěle se hodí i na uskladnění různých drobností. Toto origami je jednoduché a zvládne ho i začátečník. Autorkou návodu je Gay Merrill Gross (The Art of Origami).

Přání pro maminku - skvělý dárek ke Dni matek

Máme tu další tip na dárek pro maminku a babičku ke Dni matek. Maminky samozřejmě nejvíce ocení ručně vyrobené dárečky a je jim dočista fuk, že se ti to veledílo vůbec nepovedlo :-). Tak neváhej a začni skládat.

Den matek se slaví druhou květnovou neděli a v letošním roce vychází na 14. května. 

Dárek pro maminku - srdíčková krabička z HAMA korálků

Den matek je skvělá příležitost, jak poděkovat maminkám a babičkám za jejich péči a obdarovat je nějakým dárečkem. Maminky samozřejmě nejvíce ocení ručně vyrobené dárečky a je jim dočista fuk, že se ti to veledílo vůbec nepovedlo :-) Den matek se slaví druhou květnovou neděli a v letošním roce vychází na 14. května. 

Jak složit origami jeřába

Slož si s námi snad nejoblíbenější skládanku - origami jeřába.

V Japonsku je jeřáb symbolem dlouhého života. Japonská legenda slibuje, že kdo složí tisíc jeřábů, tomu bohové splní přání. Podle jiných příběhů zaručí složení jeřábů věčné štěstí, dlouhý život nebo uzdravení z nemoci. A to už za to stojí ne?

Velikonoční dekorace z HAMA korálků

Vytvoř si podle našeho návodu roztomilou velikonoční dekoraci. Stačí ti k tomu pouze zažehlovací HAMA korálky a krásná jarní dekorace je na světě. Obrázky snadno vyrobí i menší děti. Po zažehlení korálků si s nimi mohou hrát a vyzdobit si s nimi třeba pokojíček.

Králíčci z HAMA korálků

Roztomilí králíčci z HAMA korálků s mrkvičkami a květinami - krásná jarní dekorace. Králíčky snadno vyrobí i menší děti. Po zažehlení si s nimi mohou hrát a nenásilně tak procvičovat jemnou motoriku. 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.