Milí zákazníci, z důvodu nemoci nebudeme do 31.10. vyřizovat žádné objednávky. Všechny Vaše objednávky začneme odesílat od 1.11. Děkujeme za pochopení. Váš Mydlifík.

Quilling

Quilling (čti kviling) je zábavná výtvarná technika, při které nám pod rukama vzniknou nádherná dílka. Základem jsou cca 3-12 mm úzké a 30 cm dlouhé barevné proužky papíru – quillingové proužky. Tyto proužky papíru navineme na speciální pomůcku – quillingové pero. Dříve se k tomu používala husí brka a odtud také vznikl název celé výtvarné techniky – brko anglicky = quill.

Smotaný quillingový proužek pomocí stisku prstů vytvarujeme do různých tvarů, jako jsou spirálky, kapky, lístečky atd. Tyto hotové tvary pak pomocí lepidla nalepíme na podklad (čtvrtka, rámeček, krabička nebo třeba polystyrenové vejce) a nádherné dílko je hotové.

V naší nabídce najdete jednotlivé quillingové proužky, ale i další pomůcky jako třeba quillingové pero nebo šablonky pro udržení stejného tvaru. Máme i různé quillingové sady, které obsahují vše potřebné v jednom.

 
29
279129279
Značky
Věk
Vhodné pro

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem