BIO zažehlovací korálky a podložky

Objevte naši širokou nabídku bio zažehlovacích korálků a podložek, které přinášejí revoluci do kreativního tvoření díky použití ekologických bioplastů. Bio zažehlovací šablony a korálky představují ideální volbu pro všechny, kteří chtějí tvořit kreativně a zároveň šetrně k životnímu prostředí. 

Bioplasty jsou materiály, které se vyrábějí z obnovitelných zdrojů, a jejich použití má minimální dopad na životní prostředí. Oproti klasickým plastům jsou biologicky rozložitelné a kompostovatelné, což znamená, že se v přírodě rozloží bez vytváření škodlivých mikroplastů. Navíc, použití těchto materiálů má „negativní“ bilanci CO₂, což znamená, že aktivně přispívají k boji proti globálnímu oteplování a k ochraně naší planety.

Vyberte si z naší nabídky a podpořte ekologicky udržitelnou tvorbu s bio tavnými korálky od předních značek Nabbi a Hama.

Bio zažehlovací korálky a podložky od švédské firmy Nabbi jsou vyrobeny výhradně z obnovitelných surovin, jako je žito, pšenice, ječmen a rostlinný olej a jsou zpracovávány biologicky rozložitelným polyesterem.

Bio zažehlovací šablony a korálky od dánské firmy Hama jsou vyrobené z bioplastů získaných z vedlejších produktů cukrové třtiny. Tyto korálky u nás najdete v několika vybraných barvách a podložkách.

Naše bio zažehlovací korálky a podložky mají průměr 5 mm a budou vám proto pasovat i na klasické plastové podložky střední řady MIDI. 

 

 
56
999156999
Značky

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem