Ahoj tvořílci, abychom stihli doručit vaše balíčky do Ježíška, objednávejte: Českou poštou - nejpozději do čtvrtka 13.12. Zásilkovnou a DPD - nejpozději do pondělí 17.12. Později vám už nemůžeme doručení do Ježíška zaručit. Děkuji, Váš Mydlifík :-)

Kreativní materiál

V naší nabídce najdete velký výběr materiálu na kreativní tvoření. Bambulky a dekorativní peříčka se hodí na polepení drobných předmětů. Dřevěné polotovary jsou skvělé pro další dekorování. Dekorační plsť je ideální k šití a vyšívání. Jemné flitry nám pomohou zkrášlit oblečení.modelovacích plyšových drátků vyrobíme roztomilá zvířátka. Papírové krabičky k dotvoření nám poslouží jako originální dárková krabička. Oči s pohyblivou panenkou jsou vhodné pro nalepování třeba tavnou pistolí. Pěnovou gumu moosgummi můžeme snadno stříhat a lepit. Polystyrenové výlisky jsou výborné polotovary na tvoření. Sisalové vlákno se hodí při aranžování či floristice. Modelování z plastelíny pro děti rozvíjí jemnou motoriku. Mezi ostatními doplňky najdete ozdobné samolepící kamínky, dekorační krystalky a nylonové vlasce.

 
4
21514215
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 106 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 106 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde