Věrnostní systém


Vernostni bodiky Mydliky

Pojďte sbírat Mydlíky za svoje nákupy

Náš věrnostní systém je tu pro vás, naše stálé zákazníky. Je to odměna a naše poděkování za vaše nákupy u Mydlifíka. Všichni přeci víme, že věrnost se vyplácí.

Celková částka (bez poštovného), kterou u nás utratíte, bude automaticky převedena na bodíky Mydlíky. Díky nasbíraným Mydlíkům si můžete slevnit další nákup. Mydlíky u nás mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci – registrace je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Jak můžu získat Mydlíky?

Mydlíky dostanete za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Neboli: čím více nakupujete, tím více Mydlíků dostanete. Mydlíky se vám na vaše konto přičtou až po uhrazení objednávky, nikoliv hned po nákupu. Pokud tedy budete platit převodem anebo Na dobírku, Mydlíky se na vaše konto připíšou až v momentě, kdy k nám dorazí platba za objednávku. Ale nebojte, o svoje Mydlíky určitě nepřijdete.

Naopak po stornování objednávky anebo dobropisování faktury (třeba když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.

Kolik Mydlíků získám za svůj nákup?

V detailu každého produktu uvidíte, kolik Mydlíků se vám za nákup přičte. Mydlíky se přičítají podle tohoto vzorce:

Za každých utracených 50 Kč nebo 2 EUR dostanete 1 Mydlík.

Mydlíky se připisují pouze za zboží, poštovné ani příplatek za dobírku se na Mydlíky nepřevádí.

Můžu získat Mydlíky i jinak?

No jasně. Mydlíky můžete získat i v našich soutěžích, o kterých budeme vždy informovat na hlavní stránce.

Jak můžu Mydlíky uplatnit?

Mydlíky vám přináší slevu na další nákup. Stav svých Mydlíků můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme automatický mejlík s informací o stavu vašeho bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku uvidíte stav svého bonusového konta a zároveň nabídku na jejich použití.

Sleva se uplatňuje podle následujícího vzorce:

Za každý 1 Mydlík se odečte 1 Kč nebo 0,04 EUR.

Kombinace se slevovými kupóny

Na jedné objednávce bohužel nelze použít Mydlíky a zároveň uplatnit slevový kupón. Chcete-li uplatnit slevový kupón, nebudete mít možnost slevnit si objednávku použitím Mydlíků a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných Mydlíků.

Kde uvidím zůstatek mých Mydlíků?

Přehled Mydlíků, které máte k dispozici, je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte zůstatek svých Mydlíků na základě uskutečněných nákupů.

Prosím, berte na vědomí, že počet vašich Mydlíků bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění Mydlíků bude jejich počet hned odečten z vašeho bonusového účtu.

Co když si koupím nějaké zboží, které se pak rozhodnu vrátit? Co se stane se získanými Mydlíky?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané Mydlíky. Vaše bodové konto bude přepočítáno zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých Mydlíků?

Platnost vašich Mydlíků je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Doplňující informace

  • Počet Mydlíků, které si odečtete ze svého nákupu, nesmí překročit hodnotu nákupu.
    Příklad: pokud budete mít našetřeno třeba 500 Mydlíků a nákup v hodnotě 400 Kč, můžete si uplatnit maximálně 400 Mydlíků.
  • Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho i zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu.
  • Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!
  • Mydlíky mohou uplatit pouze koncoví zákazníci.