Zažehlovací korálky

Zažehlovací korálky jsou různobarevné plastové korálky, které se skládají na speciální podložky buď podle předlohy anebo podle vlastní fantazie. Po naskládání korálky překryjeme zažehlovacím papírem a zažehlíme běžnou žehličkou bez napařování. Tím se korálky lehce roztaví a spojí k sobě. Vzniknou nám tak úžasné obrázky.

Z korálků se ovšem dají tvořit i různé dekorace, hračky, přívěšky, náramky, domečky, nábyteček, zvířátka a spousta dalších věcí. Právem tedy patří mezi nejoblíbenější kreativní hračky pro děti, ale i pro dospělé.

Korálky se dělí do třech velikostí:

MINI zažehlovací korálky - průměr korálku je 2,5 mm. Tyto korálky jsou určeny pro děti od 10 let a pro dospělé. S MINI korálky vytvoříš detailní a precizní obrázky a vzory

MIDI zažehlovací korálky - průměr korálku je 5 mm. Tyto korálky jsou nejvíce populární a je to nejrozšířenější velikost. V této velikosti je také největší barevná škála korálků a nejvíce podložek a příslušenství

MAXI zažehlovací korálky - průměr korálku je 10 mm. Tato velikost je vhodná pro malé děti od 3 do 5 let, které ještě nemají takové motorické schopnosti. Tyto korálky nejvíce ocení děti v předškolních zařízeních. Maxi korálky se ale také skvěle hodí pro babičky a dědečky, u kterých jemnou motoriku krásně procvičují. Navíc máme ověřeno, že právě senioři si s korálky moc rádi hrají.

U Mydlifíka najdete korálky od dánské firmy HAMA, která vyrábí korálky již od roku 1971. Korálky jsou naprosto zdravotně nezávadné a odpovídají všem bezpečnostním normám.

 
40
17991401799
Značky
 
Věk
Vhodné pro

Stránka 1 z 4 - 163 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 163 položek celkem