Plus-Plus

Webová stránka značky: Plus-Plus
 

Plus-Plus® jeden tvar - nekonečné možnosti

Plus-Plus je dánská společnost v soukromém vlastnictví, která byla založena v roce 2009. Sídlo firmy a výrobní zařízení se nacházejí v Holbæku nedaleko Kodaně a americká kancelář se nachází v Greenville v Jižní Karolíně. Firma distribuuje své výrobky do více než 40 zemí, zejména v Evropě, Severní Americe, na Středním východě a v Asii. 

Stavebnice PLUS-PLUS přináší zbrusu nový typ stavění – obsahuje jednoduché dílky – puzzlíky, které skýtají nekonečné možnosti kombinací. Se stavebnicí se skvěle pracuje a je srozumitelná i pro nejmenší děti už od 12 měsíců věku.

Děti mohou vytvářet ploché obrazce nebo složitější 3D modely. Děti při hře zapojují nespoutanou fantazii s přesností, rozvíjejí prostorovou představivost, jemnou motoriku a schopnost kombinovat. Díky stavebnici se mohou děti nenásilně naučit počítat a poznávat barvy. Ze stavebnice můžete také vytvářet různá písmenka a tím je děti učit.

Unikátní design jednotlivých tvarů si poradí i s ohyby. Všechny dílky jsou díky preciznosti dánské výroby kompatibilní. Kvalitní zpracování zaručuje, že dílky neztratí barvu a díky extrémní odolnosti si zachovávají přesné rozměry i po letech skládání a rozkládání.

Certifikace

Výrobky Plus-Plus neobsahují škodlivé materiály. Plus-Plus je neustále testováno a schváleno podle hračkových standardů EU: EN 71-1, 71-2, 71-3. Stavebnice neobsahují ftaláty, PVC a BPA. Testy provádějí externí a nezávislé laboratoře. Plus-Plus je také schváleno pro potraviny a nápoje (stejně jako láhve s vodou), takže nepoškodí dítě, které by jej vložilo do úst.

Stavebnice Plus-Plus jsou ověnčeny mnoha oceněními nejen v Evropě, ale i v Americe a Japonsku.

Oficiální stránky najdete zde: https://plus-plus.com/. Tady se také dozvíte více informací a najdete zde spoustu inspirací na tvoření.

plus-plus-logo

 

239
2401239240
  • Plus-plus 3224 BIG tuba basic mix - 15 ks Poslední kus ZDARMA k objednávce Kód: PP3224
    Plus-Plus BIG Basic mix - tuba 15 ks
    Skladem - ihned k odeslání (1 balení) Značka: Plus-Plus

    Stavebnice pro děti od 1 roku - základní barvy

    239 Kč / balení

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem