Inspirace od Vás

Také rádi tvoříte? A chtěli byste se svým dílkem pochlubit ostatním? Tak to udělejte! U nás se dočkáte nejen pochvaly, ale třeba budete inspirovat i ostatní. Navíc od nás můžete vyhrát poukaz na nákup v našem e-shopu ve výši 100 Kč. Jedinou podmínkou je použít materiál od nás.

A jak to funguje?

1) Každý měsíc vytvoříme na našem Facebooku novou událost. Do té můžete celý měsíc přidávat fotografie svých dílek. Maximální počet fotek za měsíc od jednoho tvořílka je 10.

2) Pokud se s Facebookem nekamarádíte, stačí když fotky vašeho dílka pošlete na náš e-mail mydlifik@mydlifik.cz.

3) Ke svému příspěvku přidejte odkaz na materiál, který jste pro svoje dílko použili. Materiál musí být nakoupený na našem shopu www.mydlifik.cz.

4) Pozvěte své kamarády, aby vaše dílko lajkovali, nebojte se pochlubit a pochválit. K fotce můžete napsat, jak jste dílko tvořili, co vám dalo nejvíc práce, jak se vám pracovalo, prostě vše, co vás k tomu napadne. Lajkujte i dílka ostatních, jistě jim to také udělá radost.

5) Na začátku dalšího měsíce všechna vaše dílka posoudíme a vybereme 2 výherce, kteří od nás dostanou poukaz na nákup ve výši 100 Kč. Prvního si vyberete sami – vyhraje ten, který bude mít u svého příspěvku nejvíce lajků. Druhého výherce vybereme my - podle dílka, které nás nejvíce osloví. Šanci na výhru tedy máte všichni - i když své dílko vložíte až na poslední chvíli anebo i když budete mít málo lajků.

Tak co, jdete do toho? Pochlubte se a inspirujte nás. Budeme se moc těšit!

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.