Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1881 hodnocení
5
1875x
4
4x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MŠ
Michaela Šišková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2021
Rychlost přípravy zboží k vyzvednutí. Vyzvednutí kousek od bydliště. Velice milá paní. Za mě naprostá spokojenost.
Rychlost a skvělá komunikace...
Milá Evičko,
moc děkuji za Vaše krásné hodnocení. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček Vás potěšil. Zase někdy nakoukněte, rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
AC
Anna Chmelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Velmi spokojeni, rychlé jednání, rychlá dodávka.
L
Lenka B
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Vše super, rychlé a příjemné jednání, spolehlivost, děkuji!
GK
Gabriela Kozlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Vše v pořádku, velká spokojenost. V předvánočním shonu oceňuji velmi milý, rukou psaný vzkaz v balíčku. Moc mě potěšil :)
ZB
Zuzana Benešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Spokojenost veliká, super obchůdek
NG
Niki Gunišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2021
Nádherné produkty! Objednala jsem adventní kalendář s domečky a je to přesně to, co jsem na Vánoce hledala :) Krásně doplní atmosféru. A ručně podepsaný vzkaz u objednávky mě moc potěšil. Děkuji!
rychlé odeslání
velký výběr
Milá K.,
děkuji za Vaši pěknou recenzi. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
S
Silvie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2021
Spokojenost!!!
I
Ivana B.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
Vše v pořádku, i přes reklamaci, která byla vyřízená rychle a s ochotou. Oceňuji osobní pristup obchodu.
Vždy vše v pořádku, rchlé doručení, velmi milé jednání.
Milá A.,
děkuji za Vaše milé hodnocení. Jsem moc ráda, že se k nám ráda vracíte. Zase někdy nakoukněte, budeme se těšit.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
M
Magda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
Rychlé dodání, vše v pořádku, k tomu dva dárky a milý vzkaz.
M
Milouš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2021
Vše v pořádku, rychlé dodání, milé jednání. Díky.
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2021
Velmi rychlé dodání s milým vzkazem. Děkujeme.
+ kvalitní produkty
+ příjemné ceny
+ možnost osobního vyzvednutí
+ rychlé dodání
+ bezproblémová komunikace
Milá Zdeničko,
děkuji za Vaše milé hodnocení. Jsem moc ráda, že se k nám ráda vracíte. Zase někdy nakoukněte, budeme se těšit.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
Z
Zdeniczka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2021
Kvalitní produkty za skvělou cenu. Rychlé připravení a možnost osobního vyzvednutí k tomu. Jako vždy maximální spokojenost. :)
+ Rychlost, komunikace,kvalita výrobků.
- Budu muset objednat znovu mají tam úžasné věci:-)
Doporučuji, přístup prodávajícího je úžasný, balíček perfektně zabalen a i s překvapením:-) Ceny a kvalita je super
Milá Petruško,
děkuji za Vaše milé hodnocení. Jsem moc ráda, že bylo vše v pořádku a balíček Vás potěšil. Zase někdy nakoukněte, budeme se těšit.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2021
Vše v pořádku, rychlé odeslání, maximální spokojenost.
Děkuji za krásný balíček a dáreček:-) Myslím, že dcera bude nadšená.
Milá I.,
děkuji za Vaše milé hodnocení. Jsem moc ráda, že Vám balíček udělal radost. Zase někdy nakoukněte, budeme se těšit.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
+ Obchod kontroluje i věk versus hračky a upozorní na případnou neshodu, objednala jsem tři druhy šablon a paní se hned ptala,zda jsem se nepřekoukla,bylo to velice milé
Super, nemá chybu, doporučuji všem
Milá Dádulko,
děkuji za Vaše milé hodnocení. Jsem moc ráda, že bylo vše v pořádku a balíček Vás potěšil. Zase někdy nakoukněte, budeme se těšit.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
