Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1881 hodnocení
5
1875x
4
4x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
LK
Lenka Klečatská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2022
Výborná komunikace, rychlé doručení, ráda se vrátím.
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2022
rychlost dodani, vyborna komunikace
Super služby, ochota, laskavost prodejce...
Milá Moničko,
Moc Vám děkuji za Vaši pěknou recenzi. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček udělal radost. Zase někdy nakoukněte. Rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
jsem s obchodem velice spokojená...přišlo mi i poděkování za nákup a popřáli mi klidné chvíle při tvoření....bylo to od nich milé
Milá Jiřinko,
Moc Vám děkuji za Vaše krásné hodnocení. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček udělal radost. Zase někdy nakoukněte. Rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
PK
Petra Králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2022
Rychlost,ochota ráda se vracím
LO
Lenka Otipková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.1.2022
Paní byla velice ochotná a vstřícná při výměně zboží. Rychlost byla ohromující, osobní přání potěšilo mě, dáreček o objednávce děti... ⭐⭐⭐⭐⭐
Vše OK
Milý F.,
Moc Vám děkuji za Vaše hodnocení. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček udělal radost. Zase někdy nakoukněte. Rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
+ Velký výběr věci na tvoření na jednom místě
+ Rychlé dodání
+ Dárečky k nákupu
Milá A.,
Moc Vám děkuji za Vaši pěknou recenzi. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček udělal radost. Zase někdy nakoukněte. Rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
Rychlost dodání, komunikace, osobní přístup.
Milá Š.,
Moc Vám děkuji za Vaši pěknou recenzi. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček udělal radost. Zase někdy nakoukněte. Rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
Přes předvánoční shon byla objednávka okamžitě vyřízena a odeslána.
Milý O.,
Moc Vám děkuji za Vaši pěknou recenzi. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček udělal radost. Zase někdy nakoukněte. Rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
L
Laďka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2021
Velice milé jednání. Rychlost.
F
František
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2021
Vše OK
ZP
Zuzana Koubová Plašilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2021
Spokojenost
+ Rychlé jednání a doručení, krásné přání k vánocům opravdu potěšilo
Milá Haničko,
Moc Vám děkuji za Vaše krásné hodnocení. Jsem ráda, že bylo vše v pořádku a balíček udělal Vám radost. Zase někdy nakoukněte. Rádi Vás opět uvidíme.
Mějte se krásně
Líba Jandová a Mydlifík
KK
Květa Kleinová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2021
I když zde nakupuji poprvé, chci hlavně pochválit velmi sympatický a milý přístup k nakupujícímu. Není to obchod, kde objednáte a nakoupíte. Odnášíte si i hřejivý pocit lidskosti. Chtěla bych obchodu popřát krásné svátky a hodně spokojených zákazníků v roce 2022. Květa
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2021
Naprostá spokojenost. Super komunikace. Jedním slovem Naprostá SPOKOJENOST
Š
Šárka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2021
Maximální spokojenost, zboží obdrženo obratem, přibalem milý dárek, návod na tvoření a osobní přání. Ráda se do obchůdku opět vrátím.Komunikace na jedničku s hvězdičkou
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2021
Super zkušenost. Zboží odpovídá fotografiím. U pozdně předvánočního nákupu moc oceňuji informace na úvodní stránce webu ohledně toho, kdy který přepravce bude přepravovat, také to tak bylo, odesláno obratem (baleno v neděli!, děkuji) a Zasilkovna super, takže úterý po obědě doma. Průběžná komunikace ohledně stavu objednávky skvělá.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2021
Neuvěřitelně milý obchůdek, dodání, balení s dárečkem, osobní komunikace... Jedním slovem DĚKUJI VÁM
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.12.2021
Doporucuji vsema deseti! :) Balicek peclive zabaleny,s milym dareckem uvnitr. Mile jednani prodejkyne. Bezproblemove a rychle dodani :)
