Faber-Castell

Webová stránka značky: Faber-Castell
 

Německá rodinná firma Faber-Castell byla založena v roce 1761 ve Steinu. Je jedním z nejstarších výrobců psacích potřeb na světě a nyní je v rukou již osmé generace stejné rodiny.

Na počátku firmy stál truhlář Kaspar Faber, který nejdříve vyráběl tužky pro místní obchodníky ve svém volnu. Brzy se stal však tak úspěšným, že si založil živnost. Z rodinné firmičky později dokázal baron Lothar von Faber vytvořit přední celosvětovou firmu.

Nyní je Faber-Castell největším světovým výrobcem dřevěných tužek a pastelek, ročně jich vyrobí více než 2 miliardy. Firma je zastoupena ve více než 120 zemích, má 14 výrobních závodů a 25 prodejních společností po celém světě.

Vyjímečnost této značky vás přesvědčí od prvního okamžiku. Veškeré produkty Faber-Castell se vyznačují tou nejvyšší kvalitou a jsou vyrobeny z nejlepších přírodních materiálů. Výrobky mají neobvyklý design a skvělou ergonomii.

Všechny výrobky od firmy Faber-Castell jsou ekologické, protože mají dlouhou životnost, neobsahují znečišťující látky, nabízejí možnost opětovného doplňování a pochází z CO2 neutrální výroby. Společnost se chlubí hned několika certifikáty kvality jak samotných výrobků, tak ekologické kvality při zpracování.

V naší nabídce najdete zejména tužky, pastelky, voskovky, temperové a vodové barvy.

faber_logo

Žádné produkty od výrobce Faber-Castell nebyly nalezeny....