Milí tvořílci, FUNGUJEME STÁLE. Aktuální doba doručení: Zásilkovna - druhý den u vás, ostatní kurýři - 2-3 pracovní dny. OPATRUJTE SE.

Zažehlovací korálky

Zažehlovací korálky jsou různobarevné plastové korálky, které se skládají na speciální podložky buď podle předlohy anebo podle vlastní fantazie. Po naskládání korálky překryjeme pečícím papírem a zažehlíme běžnou žehličkou bez napařování. Tím se korálky lehce roztaví a spojí k sobě. Vzniknou nám tak úžasné obrázky. Z korálků se ovšem dají tvořit i různé dekorace, hračky, přívěšky, náramky, domečky, nábyteček, zvířátka a spousta dalších věcí. Právem tedy patří mezi nejoblíbenější kreativní hračky pro děti, ale i pro dospělé.

Korálky se dělí do třech velikostí:

MINI - průměr korálku je 2,5 mm. Tyto korálky jsou určeny pro děti od 10 let a pro dospělé. S MINI korálky vytvoříš detailní a precizní obrázky a vzory

MIDI - průměr korálku je 5 mm. Tyto korálky jsou nejvíce populární a je to nejrozšířenější velikost. V této velikosti je také největší barevná škála korálků a nejvíce podložek a příslušenství

MAXI - průměr korálku je 10 mm. Tato velikost je vhodná pro malé děti od 3 do 5 let, které ještě nemají takové motorické schopnosti. Tyto korálky nejvíce ocení děti v předškolních zařízeních.

U Mydlifíka najdete korálky od dánské firmy HAMA, která vyrábí korálky již od roku 1971. Korálky jsou naprosto zdravotně nezávadné a odpovídají všem bezpečnostním normám.

 
39
15291391529
Značky
Věk
Vhodné pro

Stránka 1 z 6 - 235 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 235 položek celkem