Poraďte nám a získejte poukaz na nákup!

Přáli byste si vyhrát poukaz na slevu ve výši 150 Kč? A máte pro nás pár tipů, jak byste Mydlifíka vylepšili? Super, tak přesně pro vás je určena naše soutěž.

Chtěli bychom posunout Mydlifíka o kousek dále a udělat z něj místo, kam se budete rádi vracet. Pomozte nám radou, co vám v naší nabídce chybí anebo co se vám třeba úplně nelíbí. 

Neexistují žádné špatné odpovědi, naopak všechny vaše odpovědi jsou velmi vítané. Nebojte se být opravdu kritičtí. Výherce vylosujeme náhodně a vaše odpovědi tedy nemají na výsledek žádný vliv. Velmi oceníme vaše upřímné názory a zajímavé nápady.

Odpovězte na otázky v krátkém formuláři, uveďte své jméno a e-mail a potvrďte tlačítkem Odeslat.

Vám to zabere jen minutku a Mydlifíkovi tím neskutečně pomůžete. Za odměnu pošleme 5-ti z vás poukaz na slevu. Odpovídat můžete do 16.6.2019.

Výherce uvedeme na této stránce do 20.6.2019. Každý výherce od nás dostane informaci o výhře také e-mailem.

Vstup do krátkého dotazníku tudy

20.6.2019: děkujeme všem, kteří se zúčastnili a vyplnili náš dotazník. Za vaše odpovědi jsme moc rádi, a proto slevový kupón na 150 Kč posíláme do mejlíku úplně všem zúčastněným.

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde