Milí tvořílci, vzhledem k aktuální krizové situaci nemůžeme přijímat platby na dobírku. FUNGUJEME STÁLE. Aktuální doba doručení: Zásilkovna - druhý den u vás, ostatní dopravci - 2 pracovní dny. OPATRUJTE SE.

FROZEN II - Ledové království

Ledové království II (v originále Frozen II) je americká animovaná hudebně-fantastická pohádka z roku 2019. Je volně inspirovaná pohádkou Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena a obsahuje krásné 3D efekty. Frozen II mělo světovou premiéru v Hollywoodu dne 7. listopadu 2019.

Hlavní postavou je královna Elsa, která má kouzelnou moc a musí zachránit celý svět. Na dobrodružné výpravě Else pomáhá její sestra Anna se svým přítelem Kristoffem, sněhulákem Olafem a sobem Svenem. Společně se vydávají na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu.

Pohádka je opravdu krásná, jistě stojí za shlédnutí, pobaví i dospěláky. Postavy z pohádky jsou mezi dětmi velmi oblíbené a my vám nabízíme krásné kreativní sady právě s motivy této pohádky.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací zde